Ataman Nakliyat-Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Nakliye , Aşağı Pazarcı Bölgesi

Adres: A.Pazarcı Mahallesi Fevzipaşa Cad.No:118 Manavgat

Telefon Numarası: 0532 176 40 77

Telefon Numarası: 0537 240 86 59

GSM Numarası: 0532 176 40 77

E-posta Adresi ataman-nakliyat@hotmail.com

İnternet Sitesi: http://www.atamannakliyat.com

Harita Konumu: Tıklayınız

Ataman Manavgat Nakliyat olarak Neler Yapıyoruz?

Evden eve nakliyat hizmetlerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti Asansör sistemiyle olası hasar riskini minimize ederek taşımacılık yapmaktayız.

Ofis ve Büro taşımacılığında müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci ile taşıma Fuar taşıma organizasyonunda tecrübemizle sorunsuz ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Depolama hizmetleri ihtiyaç fazlası ve komple ev eşyası depolaması yapmaktayız. İşlerimizde eğitimli personellerimiz ile paketleme hizmeti ücretsiz yapılmaktadır.

Ücretsiz ekspertiz ile eşyalarınızı yerinde keşfi yapılarak doğru planlama yapmaktayız. Şehir içi ve Şehirler arası taşıma ile Manavgat ve Türkiye'nin her yerine nakliyat Taşıma esnasında oluşabilecek hasarları Nakliyat sigortası ile eşyaları güvence altındadır.

Tüm müşterilerimize taşınmayı dert olmaktan çıkarmak için itinayla çalışmaktayız.

YORUMLAR

    NURCAN ATA - 2 Ekim 2017 -

    ilknur akının sıtemıze yazmıs oldugu yazı dogru degıldır. kendısı insanların ekmegıyle oynayan bırıdır esyasını tasıtmak ıcın 3 saat pazarlık yapan bır insandır. ataman naklıyat özenle esya tasımakta ve kendı araclarını kullan makdadır her ev esyasında. ARKADASLAR el vicdan esyayı 3 kurus asagı tasıtıp o ınsanları kotulemeyı ben sadece ilknur hanıma yakıstırabıldım ayıp bu tür seyler insan kendini biLMELI...

Ataman Nakliyat-Evden Eve Taşımacılık Firmasına Yorum,İstek,Öneri ve Şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

güvenlik kodu

Firma No: #1731
2397 defa incelenmiştir.