Kayaoğlu İzolasyon

Ahşap, Parke Ve Yer Kaplama , Dekorasyon-Alçıpan , İzolasyon , Aşağı Pazarcı Bölgesi

Adres: A. Pazarcı Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 28 / A Manavgat Antalya

Telefon Numarası: 0242 742 70 61

Fax: 0242 742 61 70

GSM Numarası: 0533 543 72 53

E-posta Adresi info@kayaogluizolasyon.com

İnternet Sitesi: http://www.kayaogluizolasyon.com/

Harita Konumu: Tıklayınız

Sürekli gelişen ve değişen ürün yelpazesini takip ederek kendisini yenileyen firmamız daima mükemmel hizmet sunmaya çalışmaktadır. Gücümüzün temelinde dürüstlük ilkemiz yatmaktadır. 
 Müşteri odaklı olmak. En üst seviyede müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet altyapısını oluşturmak,Türk ekonomisine katkıda bulunmak ve sektörün gelişiminde örnek olmak, Teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak. Ürün çeşitliliğini takip edip sürekli olarak sunabilmek. Yeniliklere açık olup yeni çıkan tüm yenilikleri takip etmek ve sunmak.

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak ve müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak.Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak ve mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

YORUMLAR

Kayaoğlu İzolasyon Firmasına Yorum,İstek,Öneri ve Şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

güvenlik kodu

Firma No: #12
1709 defa incelenmiştir.