GÖKOĞLU A.Ş. SEZON BAŞI LANSMANINI SEA WORLD OTEL KIZILAĞAÇ'TA YAPTI

GÖKOĞLU A.Ş. SEZON BAŞI LANSMANINI SEA WORLD OTEL KIZILAĞAÇ'TA YAPTI

21 Şubat 2019
2840 defa okundu


Turizm başkenti Antalya'nın içecek pazarlama sektöründe liderliğe oynayan firmalarından GÖKOĞLU A.Ş.  sezon başı tanıtım lansmanını Sea World Otel Kızılağaç'ta yaptı. GÖKOĞLU A.ş. nin  Yeni Markası Andızsu “Su en temel gıdadır ve temiz su içmek herkesin hakkıdır” anlayışıyla basın mensuplarına ve geceyi onurlandıran misafirlere tanıtıldı. Manavgat bölgesinde bulunan otellerin yetkilileri, Manavgatın tanınmış simaları ,oda dernek başkanları ve çok sayıda misafırin katıldığı lansman  gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.
Sea World Otel havuz başında başlayan kokteylde GÖKOĞLU A.Ş. tarafından üretilen ve pazarlaması yapılan içecekler gelen misafirlere tatdırılırılken ürünler hakkında bilgiler verildi.


Birbirinden seçkin davetlilerin büyük ilgi gösterdiği kokteylin ardından davetliler mamülerin tadına bakma fırsatı da buldular.

Daha sonra Sea World Otelin  ana salonuna alınan konuklara burada  akşam yemeği ikram edildi.
 Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneyi devralan Alanya’nın sevilen seslerinden Cihan Erman, geniş repertuarıyla kendisini dinlemeye gelenlere  GÖKOĞLU A.Ş. nin pazarladığı içkilerive yeni markası andız su yu unutulmaz bir gece eşliğinde gelen misafirlere tanıttı.Gala gecesinde konuşan GÖKOĞLU A.Ş. Yenitim Kurulu Başkanı  HASAN YILDIRIM “Bir dağıtım firması olarak başladığımız işimize 2017 yılında dolum tesisi kurarak işimizi büyütüyoruz Bu büyüme esnasında benden desteğini eksik etmeyen ailem ,babam Mevlüt Yıldırım ve aile büyüğüm Hasan Özden'e teşekkürü bir borç bilirim Bizi bu günümüzde yanlız bırakmayan tüm dostlara teşekkür eder iyi eğlenceler dilerim dedi.