Manavgat'ta Şüpheli Ölüm

Manavgat'ta Şüpheli Ölüm

23 Şubat 2019
1366 defa okundu
Antalya'nın  Manavgat ilçesinde, 2 gündür haber alınamayan bir kişi yedek anahtarla eve giren yakınları tarafından başından vurulmuş halde bulundu.

Olay,  Side Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunan apartmanın 2. katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 35 yaşındaki  Hüseyin Aksu'ya 2 gün boyunca telefonla ulaşamayan ailesi, oğullarının durumunu öğrenmek için  Side'de emlakçılık ve kuaförlük yapan akrabalarını aradı. Akrabaları, ev sahibi ile birlikte  Hüseyin Aksu'nun kaldığı dairenin kapısını yedek anahtarla açtığında Aksu'nun cesediyle karşılaştı. Olay yerine çağrılan jandarma ekipleri ve sağlık ekipleri Aksu'nun hayatını kaybettiğini belirledi.

Yapılan incelemede Aksu'nun tabanca ile başından vurulduğu tespit edildi.  Kahramanmaraş doğumlu olduğu öğrenilen Aksu'nun 5 yıl önce yurt dışından gelip  Side'ye yerleştiği ve psikolojik sorunları olduğu ileri sürüldü. Aksu'nun intihar ettiği ihtimali üzerinde durulurken yapılan incelemelerin ardından  Hüseyin Aksu'nun cesedi otopsi için  Antalya  Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.